Våre medarbeidere

Administrasjon & Ledelse:

Portretter Konsvinger Bilsenter
Lars Erik Fremming
Daglig leder / Salgssjef Mercedes-Benz
916 92 276
larserik@kongsvingerbs.no
Portretter Konsvinger Bilsenter
Sverre Schjervheim
Kundemottaker Peugeot / Ettermarkedssjef
991 23 501
sverre@kongsvingerbs.no
Portretter Konsvinger Bilsenter
Mirzet Mahmuljin
Kundemottaker Mercedes- Benz
996 08 082
mirzet@kongsvingerbs.no
Portretter Konsvinger Bilsenter
Inge Nylund
IT-ansvarlig
971 93 033
inge@kongsvingerbs.no
Portretter Konsvinger Bilsenter
Hans Terje Nesbråten
Garantiansvarlig Mercedes-Benz og Peugeot
975 72 710
hansterje@kongsvingerbs.no
Portretter Konsvinger Bilsenter
Vivian Hildonen
Økonomiansvarlig
481 50 503
vivian@kongsvingerbs.no
Portretter Konsvinger Bilsenter
Zinajda Mahmuljin
Salgssekretær
473 86 402
zinajda@kongsvingerbs.no

Delelager:

Portretter Konsvinger Bilsenter
Arne Jansrud
Salgssjef deler og tilbehør
932 40 093
arne@kongsvingerbs.no
Portretter Konsvinger Bilsenter
Geir Johnny Godtlund
Deleselger
993 27 026
geirjonny@kongsvingerbs.no

Salg:

Portretter Konsvinger Bilsenter
Kim André Fremming
Salgssjef Peugeot
480 29 400
kimandre@kongsvingerbs.no
Portretter Konsvinger Bilsenter
Stig Strømstad
Salgssjef bruktbiler
924 36 185
stig@kongsvingerbs.no

Verksted:

mathias-hammarstrom-170x200
Mathias Hammarström
Teknisk rådgiver Peugeot
Bli kjent med Mathias her.
Portretter Konsvinger Bilsenter
Rustan Larsen
Assisterende teknisk rådgiver Peugeot
Bli kjent med Rustan her.
Portretter Konsvinger Bilsenter
Martin Engebråten
Vedlikeholdstekniker Peugeot
Bli kjent med Martin her.
Portretter Konsvinger Bilsenter
Tom-Erik Tangen
Diagnosetekniker Mercedes-Benz
Bli kjent med Tom Erik her.
Portretter Konsvinger Bilsenter
Øyvind Larsen Hamletsen
Systemtekniker Mercedes-Benz
Bli kjent med Øyvind her.
Portretter Konsvinger Bilsenter
John Aksel Krabseth
Systemtekniker Mercedes-Benz
Bli kjent med John Aksel her.
Portretter Konsvinger Bilsenter
Marius Tangen
Systemtekniker Mercedes-Benz
Bli kjent med Marius her.